Jau trejus metus gausios ar negalią turinčius vaikus auginančios šeimos Lietuvoje gali pasinaudoti Šeimos kortele, kuri užtikrina nuolaidas partnerių suteikiamoms prekėms bei paslaugoms. Šeimos kortelė užtikrina specialias privilegijas: lengvatas ar nuolaidas paslaugoms, prekėms bei renginiams ir kitas naudas, bet neatstoja banko kortelės. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių privilegijomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje.

Nacionalinės šeimos tarybos pirmininkė Ramunė Jurkuvienė buvo kviečiama dalyvauti Šeimos kortelės partnerių atrankos komisijoje. Lapkričio 18 d. Kaune vyko Šeimos kortelės partnerių renginys. Jame buvo dėkojama už bendradarbiavimą ir apdovanojami labiausiai prisidėję prie šios kilnios misijos partneriai. 

Šiuo metu Šeimos kortelės programoje dalyvauja apie 290 partnerių. Prekes ar paslaugas su šia kortele galima įsigyti maždaug 2 tūkstančiuose vietų, plečiasi internetu veikiančių įmonių iniciatyvos. Interaktyviu kortelės teikiamų privilegijų žemėlapiu domėtasi apie milijoną kartų. Nuo šių metų pradžios vyksta bendradarbiavimas ir su užsienio partneriais iš Latvijos bei Estijos, prie programos prisijungė ir Lenkija.

Daugiau informacijos apie kortelę rasite čia.