Gruodžio 15 d. duris atvėrė naujai įrengtas Vilniaus arkivyskupijos Caritas mediacijos paslaugas teikiantis „In pace” centras (įsikūręs Kalvarijų g. 39). Jame profesionali mediatorių, psichologų ir socialinių darbuotojų komanda siekia padėti žmonėms tinkamai ir sąmoningai reaguoti konfliktinėse situacijose. Lotyniškas mediacijos centro „In pace“ pavadinimas atskleidžia ne tik centro, bet ir bendrąjį mediacijos paslaugų tikslą – taikoje ir ramybėje diskutuoti bei priimti sprendimus ginčų ir konfliktų akivaizdoje.

Tikimės, kad būtent šiame naujai atidarytame mediacijos paslaugas teikiančiame centre „In pace” net dideles traumas patiriančiose šeimose padidės ramybės, sumažės ginčių ir įtampos atmosfera, žmonės pajus viltį, kad ir nesutarimai gali būti išsprendžiami, kad net įsiskaudinusios poros gali įveikti savo problemas. O tai padės pamatyti, kad šalia yra ir kiti šeimos nariai, yra vaikai, kuriuos galima ir net būtina apgaubti dėmesiu ir šiluma.

Darsyk sveikiname Vilniaus arkivyskupijos Caritas mediacijos centro komandą su centro atidarymu ir linkime jaukaus įsikūrimo ir tikimės puikaus bendro darbo, vykdant svarbius pokyčius, taip reikalingus mūsų valstybėje.

Susipažinti plačiau su centre teikiamomis paslaugomis galite čia.

Registruotis VA Carito mediacijos paslaugoms galima elektroniniu paštu: mediacija@vilnius.caritas.lt arba tel. numeriu: +370 675 58 624. Paslaugos mokamos, tačiau negalintiems mokėti už paslaugas numatyti būdai paslaugas dalinai finansuoti arba jas teikti nemokamai. Daugiau apie paslaugų kainas galite rasti paspaudus nuorodą: vilnius.caritas.lt.