Bendradarbiaujant kartu su Kaišiadorių socialinių paslaugų centru maloniai kviečiame į tarpinstitucinį renginį tema „Socialinis darbas skyrybas išgyvenančiose šeimose: Kaip padėti?” , kuris vyks š.m. gegužės 27 d. Jaunimo centre „Mazzgas”. Pradžia– 10 val.. Renginio tikslas– pristatyti darbuotojams, dirbantiems su šeimomis, metodinį leidinį ir aptarti praktinius priemonės taikymo aspektus.

Ryškėja besikeičianti šeimų, kurioms teikiama pagalba, problematika. Socialiniai darbuotojai vis dažniau susiduria su ikiskyrybinio ar poskyrybinio laikotarpio iššūkiais šeimose. Daugėja besiskiriančių arba jau išsiskyrusių šeimų, kuriose kyla itin stiprūs konfliktai, nesutarimai su vaikų auklėjimu ir  auginimu susijusiais klausimais. Neretai pagalbos (mediacijos arba psichologų) tėvai atsisako ar priima tik vienas iš tėvų, todėl socialiniam darbuotojui ir atvejo vadybininkui tampa sudėtinga veikti tokioje situacijose ir užtikrinti geriausius vaiko interesus. Ir vaikai, ir specialistai tampa situacijos įkaitais. Kaip padėti šeimai? Kokius įrankius galime suteikti specialistams? Turime ieškoti gerųjų praktikų svetur ir prisitaikyti geriausiai atliepiančias mūsų kultūrinį, socialinį bei ekonominį savitumą.

Nacionalinės šeimos tarybos prie LR Seimo iniciatyva buvo suburta tarptautinė mokslininkų– ekspertų grupė, kuri parengė metodinį leidinį socialiniams darbuotojams.

Daugiau informacijos apie leidinį rasite paspaudę čia.

Įrašą iš spaudos konferencijos apie leidinį rasite paspaudę čia.